niedziela, 23 października 2016

Wymiana z Aleną :)

Moja kolejna wymiana z Aleną.Jak zwykle bardzo udana.Tym razem wybrałam naparstki metalowe , posrebrzane , cudeńka po prostu.
Postanowiłam zaprezentować je Wam w dwóch częściach :)
Dziś naparstki z naturalnymi kamieniami.
Delikatne , ażurowe .Top naparstka to kamień naturalny.

Nie wiem czy wiecie , że kamienia mają też właściwości lecznicze.
 
AGAT
        Agat jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Agat poprawia koncentrację uwagi i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów.
          Energia agatu namawia noszącego go do śmiałego wyrażania się i pokonania uprzedzeń. Kamień ulecza gniew i żal, dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś od nowa, usuwa napięcie po przejściach z przeszłości. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń, sprzyja rozwojowi duchowemu.


NOC KAIRU
Noc kairu nazywany też kamieniem czarnoksiężników lub kamieniem nocy.Jest to kamień syntetyczny .Na onyks nałożona jest sztuczna , mieniąca się poświata.

Kamieniom noc kairu przypisywane są lecznicze właściwości – pomagają one przy depresji, łagodzą niepokój.Wprowadza spokój i harmonię w nasze życie.
Wskazany dla ludzi lubiących nocny tryb życia.
 ZOISYT
 Zielony zoisyt to kamień uleczający duszę. Emanuje on energią wzrostu i rozwoju, dodaje sił żeby odrodzić się na nowo po przejściach. To kamień dla osób, które przeszły przez wydarzenia całkowicie zaburzające ich życie -  po chorobie, wielkim stresie lub stracie.
 Pomaga pozbierać się po kryzysie, wyrazić żal i ból w sposób nie szkodzący człowiekowi, wyjść z apatii, po prostu wrócić do normalnego życia.
 

PIASEK PUSTYNI
Piasek pustyni zwany również kamieniem tysiąca słońc lub kamieniem szczęścia.Jest kamieniem syntetycznym.
Przydatny w napadach depresji , złego humoru.Uważany jest za kamień przyciągający bogactwo i szczęście.Dodaje pewności siebie-przydatny podczas załatwiania wszelkiego rodzaju spraw urzędowych.


Dziękuję za odwiedziny i każde zostawione słówko :)


12 komentarzy:

 1. R E W E L A C Y J N E !!!!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Te envio mi pagina de poesias por si deseas visitarla.
  Gracias
  http://anna-historias.blogspot.com.es/2016/10/rio-parido-del-deshielo-apunado-en-el.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 3. Son una preciosidad estos dedales me gustan mucho.
  Besos

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę fajne naparstki - pozDrawiaM ciepło :)

  OdpowiedzUsuń