środa, 23 kwietnia 2014

REKLAMA NA NAPARSTKACH

Odkąd naparstki zaczęto produkować na masowa skalę , stały się one doskonałym nośnikiem reklam.
Przeglądając swoje pudełka  z naparstkami  czekającymi na lepsze czasy :) "odkopałam " parę reklamowych.Tyle razy je oglądałam i zawsze jakos taktownie omijałam wzrokiem.Teraz doczekały się miejsca na półeczce.
Oto one

KONICA -reklama  japońskiego producenta aparatów fotograficznych , urzadzeń pomiarowych , wielofunkcyjnych urządzeń drukujących , urzadzeń optycznych i medycznych.
LEVIS -amerykańskie prywatne przedsiębiorstwo odzieżowe znane z produkcji spodni dżinsowych oraz innych produktów odzieżowych, wśród których – oprócz produktów z dżinsu, takich jak kurtki, torby – znajduje się też cała gama innej odzieży.

AGFA -niemiecka firma , producent materiałów i urządzeń używanych w poligrafii oraz diagnostyce medycznej.Najbardziej kojarzona  jako producent  błon fotograficznych i  filmowych.
CADBURY -angielska firma  zajmująca się produkcją słodyczy i napojów.
McDONALDS marka rozpoznawalna na całym  świecie.
DAILY MIRROR- bulwarowy dziennik brytyjski, wydawany od 1903r w Londynie.W 1996 przemianowany na The Mirror, wkrótce powrócił do starej nazwy.
Obecnie wydawany w formie tabloidu.
ANDREX -  angielska firma produkująca papier toaletowy.

9 komentarzy:

 1. Chmmm a ja nie mam ani jednego reklamowego naparstka-zawsze omijalam je szerokim lukiem.Jednak patrzac na Twoja kolekcje, sadze ze w grupie na poleczce nie wygladalyby zle.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma się czego wstydzić ;) Z tego wszystkiego wyszła Ci fantastyczna gromadka naparstków reklamujących to i owo :) Pojedynczo są może i niezbyt interesujące, ale w grupie - naprawdę warte uwagi. Aż szkoda, że w Polsce nie ma firm reklamujących się na naparstkach...

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo też mam kilka takich skarbów. W tym kolekcję Franklinów, której ciągle nie mogę dozbierać, bo jakoś właśnie nigdy nie urzekały mnie te reklamowe naparstki. Zgadzam się ze Strelicją, że w gromadce prezentują się bardzo elegancko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nawet reklamówki przyciągają oko i ładnie się prezentują.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nice thimbles!
  I have one of Coca-Cola.
  Have a good week-end.

  OdpowiedzUsuń
 6. Me gustaron mucho estos dedales, sin duda marcas que reconocemos en el mundo.
  Feliz fin de semana.
  Ale
  Costa Rica

  OdpowiedzUsuń
 7. Thimbles with advertising are pretty nice. I also have some.
  Kisses

  OdpowiedzUsuń
 8. Reklama znajduje się teraz w każdym miejscu, więc nie powinnam się dziwić naparstkami, ale nie wiedziałam, że logo firmy może stać się głównym motywem designu. Nawet fajnie im to wyszło, o dziwo :) :)

  OdpowiedzUsuń